BMW M

Pánský náramek BMW M je tvořený z achátu, lávy, howlitu, tyrkysu, sodalitu a hematitu, doplněn o komponenty z chirurgické oceli. Kombinace 8mm a 6mm korálků. 

ACHÁT - Ochrana, síla a harmonie. Dodává odvahu, sílu, sebedůvěru a odstraňuje strach.

Mezi jeho léčivé účinky patří například pomoc při nespavosti, zlepšení paměti,..

LÁVA - Mocný ochranný amulet. Spojována se slávou, uznáním, kariérou, životní cestou, mezilidskými vztahy a cestováním.

HEMATIT - Uklidňuje a stimuluje mysl. Svému majiteli přináší optimismus. Zvyšuje sebedůvěru, soustředění a zlepšuje paměť. Má výborný vliv na psychické zdraví.

Mezi jeho léčivé účinky patří například zmírnění horečky, okysličuje tělo, pomáhá při nespavosti, podporuje činnost ledvin a jater,..

HOWLIT - Svému majiteli přináší harmonii a mír a dodá mu pozitivní energii. Povzbuzuje vášeň a zamilovanost. Přináší klid, uvolnění a zvyšuje odolnost vůči stresu. Vytváří emoční rovnováhu a je také vhodný pro relaxaci.

Mezi jeho léčebné účinky patří například detoxikace organismu, mírní bolesti hlavy, pomáhá při problematické nebo bolestivé menstruaci, působí proti křečím,...

SODALIT - Zvyšuje koncentraci a také představivost. Uklidňuje emoce a mysl. Potlačuje citový a duševní zmatek. Ochraňuje před konflikty a dodává odvahu. Zvyšuje sebevědomí.

Mezi jeho léčivé účinky patří například pomoc od negativních emocí, zbavení se strachu, posílení nervového systému, posílení imunitního systému, snížení horečky,...

TYRKYS - Ochraňuje, léčí a posiluje. Přináší štěstí a silně uklidňuje. Podporuje koncentraci a pomáhá při projevech na veřejnosti. Pozitivně působí proti depresím a strachu. Přináší radost a bohatství.

Mezi jeho léčivé účinky patří například pomoc od bolesti hlavy, zvýšení imunity, snížení horečky,... 

Každý náramek je originál, berte prosím v potaz to, že minerály mohou být lehce odlišné.


Zvolte si variantu:

Cena od 299,00 Kč