Mini hearts

Párové náramky Mini hearts jsou tvořené z labradoritu, onyxu a jaspisu, doplněny jsou o mini hematitová srdíčka. Kombinace 8mm a 6mm korálků. 

ONYX - Ochranný krystal, ochraňuje život a dodává životní sílu. Zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu. Podporuje umění odpouštět a pomáhá nám zachovat chladnou hlavu, klid a také pozitivní přístup. Neutralizuje veškeré konflikty.

Mezi jeho léčivé účinky patří například léčení krevních poruch, posiluje vlasy, kůži a nehty, zklidňuje nervovou soustavu,..

HEMATIT - Uklidňuje a stimuluje mysl. Svému majiteli přináší optimismus. Zvyšuje sebedůvěru, soustředění a zlepšuje paměť. Má výborný vliv na psychické zdraví.

Mezi jeho léčivé účinky patří například zmírnění horečky, okysličuje tělo, pomáhá při nespavosti, podporuje činnost ledvin a jater,..

JASPIS - Přináší klid, pomoc ve stresu, ochranný kámen. Pohlcuje negativní energii, přivolává štěstí, dodává odvahu.

Mezi jeho léčivé účinky patří například doplnění energie, podporuje trávení, podporuje správnou funkci pohlavních orgánů a prodlužuje sexuální rozkoš,...

LABRADORIT - Ochranný a mystický kámen. Pomůže v době velkých změn. Potlačuje strach a nejistotu. Vnáší do života radost. Přináší sílu a vytrvalost. Rozvíjí tvůrčí vyjadřování.

Mezi jeho léčivé účinky patří například pomoc při bolestivé menstruaci, odstranění stresu, urychluje léčbu nachlazení, dodává energii,...

Každý náramek je originál, berte prosím v potaz to, že minerály mohou být lehce odlišné. 

Zvolte si variantu:

Cena od 459,00 Kč