Pink spring

Dámský náramek Pink spring je tvořený z kalcitu a jadeitu, doplněn o černý korálek onyxu. Z 8mm korálků.

JADEIT - Tento kamen podporuje naši vnitřní vyrovnanost. Také nás zbavuje předsudků. Nejuctívanějším a nejvíce ceněným kamene Dálného východu, stal se zde symbolem míru a klidu. Ve starém Egyptě byl ctěn jako kámen lásky, vnitřního míru, harmonie a rovnováhy, v arabském světě jako ochrana proti všemu zlému.

Mezi jeho léčebné účinky patří například posílení nervového a imunitního systému, funkci srdce, krevního oběhu, podpoření funkce sleziny, jater a ledvin.

KALCIT - Přináší rozhodnost, sebedůvěru. Posiluje životní energii a chuť do života. Podporuje motivaci a naději. Rozvíjí analytické myšlení. Přináší rovnováhu mezi lidmi v partnerském vztahu a v manželství. Výborný kámen pro studenty, podněcuje schopnost snadno se učit a zapamatovat si spoustu novych informací. Navozuje vnitřní klid a mír. Odstraňuje strach. Mezi jeho léčebné účinky patří například léčení problémů v oblasti žaludku, střev a rozmnožovacích orgánů.

ONYX - Ochranný krystal, ochraňuje život a dodává životní sílu. Zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu. Podporuje umění odpouštět a pomáhá nám zachovat chladnou hlavu, klid a také pozitivní přístup. Neutralizuje veškeré konflikty.

Mezi jeho léčivé účinky patří například léčení krevních poruch, posiluje vlasy, kůži a nehty, zklidňuje nervovou soustavu,..


Každý náramek je originál, berte prosím v potaz to, že minerály mohou být lehce odlišné.


Zvolte si variantu:

Cena od 299,00 Kč
Please select variants first