Rondelka mix

Náramek z oválných minerálů rondelka - labradorit, onyx a howlit. 

ONYX - Ochranný krystal, ochraňuje život a dodává životní sílu. Zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu. Podporuje umění odpouštět a pomáhá nám zachovat chladnou hlavu, klid a také pozitivní přístup. Neutralizuje veškeré konflikty.

Mezi jeho léčivé účinky patří například léčení krevních poruch, posiluje vlasy, kůži a nehty, zklidňuje nervovou soustavu,..

LABRADORIT - Ochranný a mystický kámen. Pomůže v době velkých změn. Potlačuje strach a nejistotu. Vnáší do života radost. Přináší sílu a vytrvalost. Rozvíjí tvůrčí vyjadřování.

Mezi jeho léčivé účinky patří například pomoc při bolestivé menstruaci, odstranění stresu, urychluje léčbu nachlazení, dodává energii,

HOWLIT - Svému majiteli přináší harmonii a mír a dodá mu pozitivní energii. Povzbuzuje vášeň a zamilovanost. Přináší klid, uvolnění a zvyšuje odolnost vůči stresu. Vytváří emoční rovnováhu a je také vhodný pro relaxaci.

Mezi jeho léčebné účinky patří například detoxikace organismu, mírní bolesti hlavy, pomáhá při problematické nebo bolestivé menstruaci, působí proti křečím,...

Každý náramek je originál, berte prosím v potaz to, že minerály mohou být lehce odlišné.


Zvolte si variantu:

Cena od 328,00 Kč