Set larimar&růženín

Set náramků z larimaru a růženínů. První náramek z 8mm minerálů, druhý z 6mm minerálů. 

LARIMAR - Jeden z nejnádhernějších kamenů světa, přináší do našeho srdce a mysli klid. nazývaný též jako kámen delfínů. Patří mezi nejvzácnější polodrahokamy na světě. Tento fakt je dán tím, že na světě existuje jediné naleziště této unikátní modré odrůdy pektolitu, kterou larimar je. Těží se pouze v Dominikánské republice, a proto je jeho cena tak vysoká.

Jeuznávánléčitelijakovelmisilnýléčivýkámen. Vnáší světlo do duše a léčí jak ve fyzické, emocionální a mentální, tak i duchovní rovině. Jeho energie představuje mír a jasnost, larimar vyzařuje silnou energii hojení a lásky energii. Doporučujeseprolidi, kteříjsouvestresu. Skvělý meditační kámen. 

RŮŽENÍN - Dodává vnitřní klid, prohlubuje přátelství. Kámen lásky, v partnerském vztahu podněcuje bezpodmínečnou a oddanou lásku. Prohlubuje přátelství a podporuje trpělivost a vnitřní vyrovnanost. Dodává sílu odpouštět. Odstraňuje stres, strach a zlost. Mezi jeho léčebné účinky patří například léčení plic, genitálních problémů a močového ústrojí, léčí akné a vyhlazuje pleť,...

Zvolte si variantu:

Cena od 602,00 Kč