Swarovski mix

Dámský náramek Swarovski mix je tvořený z růženínu, hematitu a fazetovaného onyxu, doplněn o kostky Swarovski. Z 8mm korálků. 

ONYX - Ochranný krystal, ochraňuje život a dodává životní sílu. Zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu. Podporuje umění odpouštět a pomáhá nám zachovat chladnou hlavu, klid a také pozitivní přístup. Neutralizuje veškeré konflikty.

Mezi jeho léčivé účinky patří například léčení krevních poruch, posiluje vlasy, kůži a nehty, zklidňuje nervovou soustavu,..

HEMATIT - Uklidňuje a stimuluje mysl. Svému majiteli přináší optimismus. Zvyšuje sebedůvěru, soustředění a zlepšuje paměť. Má výborný vliv na psychické zdraví.

Mezi jeho léčivé účinky patří například zmírnění horečky, okysličuje tělo, pomáhá při nespavosti, podporuje činnost ledvin a jater,..

RŮŽENÍN - Dodává vnitřní klid, prohlubuje přátelství. Kámen lásky, v partnerském vztahu podněcuje bezpodmínečnou a oddanou lásku. Prohlubuje přátelství a podporuje trpělivost a vnitřní vyrovnanost. Dodává sílu odpouštět. Odstraňuje stres, strach a zlost. Mezi jeho léčebné účinky patří například léčení plic, genitálních problémů a močového ústrojí, léčí akné a vyhlazuje pleť,...

Každý náramek je originál, berte prosím v potaz to, že minerály mohou být lehce odlišné.


Zvolte si variantu:

Cena od 329,00 Kč